"JRD"
студія дизайну інтер'єру

Ще з епохи первісного ладу і до цього дня людина прагне підвищити рівень комфорту свого життя.
Це прагнення стосується безлічі її аспектів, в тому числі і перетворення власного житла.
Дизайн інтер’єру – це сукупність наукового і творчого підходів, на основі яких здійснюється проектування та оформлення простору.
У свою чергу, студія дизайну інтер’єру систематизує останні тенденції моди та вподобання кожного замовника, забезпечуючи естетичне та функціональне перетворення різних приміщень.

Замовте виїзд та консультацію дизайнера

«JRD» – це студія дизайну інтер’єру, яка змінить Ваше уявлення про затишок та якість життя. Нашим основним завданням є створення унікального дизайну інтер’єру в основі якого лежать переваги клієнта, доповнені баченням досвідчених дизайнерів.

У спеціалізацію «JRD» входить:

  • дизайн інтер'єру житлових та комерційних приміщень;
  • декорування;
  • архітектурне проектування;
  • 3D-візуалізація дизайну інтер'єру.

Чому потрібно звертатися в «JRD»?

Для виконання поставленого завдання наша студія дизайну інтер’єру має чіткий алгоритм дій, в який входять:

  • розробка проекту;
  • узгодження з замовником;
  • реалізація проекту.

Щоб зрозуміти, чого саме хоче клієнт, для презентації розробляється кілька варіантів дизайну. На етапі узгодження клієнтом вноситься ряд коригувань, після чого дається дозвіл на виконання проекту. Уже на етапі реалізації команда дизайнерів надає план робіт фахівцям з ремонту, від початку і до кінця контролюючи робочий процес.
В кінцевому підсумку клієнт отримує бажаний дизайн інтер’єру, а ми поповнюємо своє портфоліо ще одним успішно виконаним проектом. Щоб змінити своє життя – необхідно перетворити власне оточення і студія дизайну інтер’єру «JRD» Вам з радістю допоможе в цьому.