Дизайн інтер'єрів

Кожен проект потребує фінансування, в тому числі і послуги дизайнера. Для того щоб дізнатися точну вартість – досить замовити розрахунок вартості дизайну інтер’єру.

Фактори, які враховуються при розрахунках:

  • площа приміщення;
  • функціональний аспект проекту (наявність не тільки декоративних, а й практичних елементів в інтер'єрі);
  • складність робіт;
  • особливості приміщення (архітектура, планування, вік, тип конструкції і т.д.).
Важливу роль відіграє і специфіка приміщення: будинки приватного сектора, квартири в багатоповерхових будинках, офісне або комерційне приміщення.

Дизайн інтер'єру Київ

Дизайн інтер’єру – це персональна розробка проекту з урахуванням побажань клієнта, які доповнюються професійним баченням дизайнера. Подальша реалізація проекту може передатися третім особам (підрядникам, яким довіряє клієнт) або за виконанням даного завдання стежить сам дизайнер (авторський нагляд).

Перш ніж замовити розрахунок вартості дизайну інтер’єру, необхідно заздалегідь вирішити: скористаєтеся ви авторським супроводом, що вплине на кінцеву вартість роботи або вам буде досить отримати тільки проект.

 

Краща ціна за послуги дизайнера

Якість проекту залежить не стільки від ціни, скільки від професіоналізму дизайнера. Довіряючи розробку дизайну інтер’єру студії «JRD», Ви отримаєте оптимальне співвідношення ціни послуг і якості реалізації проекту. Студія співпрацює тільки з перевіреними підрядчиками, в результаті чого нівелюється ризик виникнення «непередбачених витрат».

Дизайн інтер’єру в Києві – це стиль, комфорт і функціональність. Студія дизайну інтер’єру «JRD» готова виконати замовлення будь-якої складності. У нас найкраща ціна за послуги дизайнера, задумки якого втілюються в життя командою фахівців у чітко встановлені терміни.